۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » رامهرمز » ویژه ها
  • شناسه : 1904
  • 26 ژانویه 2016 - 15:15

نمایندگان سابق و فعلی، اعضای شورای شهر سابق و حال؛ همه با هم یک صدا:«ما برای جوانان رامهرمزی پیست موتورسواری با امکانات مجهز درست می کنیم!!»

م.ب موتورسوار رامهرمزی در حین انجام حرکات نمایشی با موتور سنگین در جاده پر عبور و مرورِ «سورخانمی» دچار حادثه شد.

ناشی گری سنگین سوار رامهرمزی با موتور ۲۰ میلیونی و شانه به شانه مرگ+فیلم؛

نمایندگان سابق و فعلی، اعضای شورای شهر سابق و حال؛ همه با هم یک صدا:«ما برای جوانان رامهرمزی پیست موتورسواری با امکانات مجهز درست می کنیم!!»

44

سرویس اجتماعی – یاران۳۱۳: م.ب موتورسوار رامهرمزی در حین انجام حرکات نمایشی با موتور سنگین در جاده پر عبور و مرورِ «سورخانمی» دچار حادثه شد.

به گزارش خبرنگار یاران۳۱۳ م.ب موتورسوار رامهرمزی که سابقه هنرنمایی با موتورهای گران قیمت کورسی را نیز دارد دیروز دوشنبه در حین انجام حرکات نمایشی با موتورِ کورسیِ گران قیمت در جاده سورخانمی دچار حادثه شد و به شدت آسیب دید.

م.ب در حالی دچار آسیب شد که حرکات نمایشی با موتورِ گران قیمت کورسی غیرقانونی و جاده آسفالت محل عبور و مرور مردم بوده است که ناگهان دچار حادثه شده و به شدت آسیب دید و شانه به شانه مرگ زد.

بعد از انقتال وی به اورژانسِ بدون امکاناتِ بیمارستان امام رامهرمز نیز گزارش خلاف واقع داده و مدعی تصادف ماشین با ایشان شدند!

گفتنی است شعارِ پیست با امکانات حرفه ای برای جوانان و موتور سواران، شعار با سابقه ای است و نمایندگان فعلی و سابق، اعضای شورای شهر فعلی و سابق، بارها و بارها برای جمع آوری رأی جوانان، آن را سر داده اند و متأسفانه به جز آماده کردنِ یک زمین خالی و بدون امکانات و در مسیر نامناسب هیچ کاری برای تفریح جوانان موتورسوار انجام نگرفته است.

دانلود فیلم

انتهای خبر/

نوشته های مشابه

رایزنی عجیب ایزدپناه برای استخدام برادرش در شبکه‌ی بهداشت و درمان رامهرمز!
بزرگترین چالش رامهرمز آب شرب است/نماینده حتی وعده‌ی جایزه به قبولی های کنکور را هم‌ محقق نکرد/ نماینده یک هرارتومنی هم کمک آموزش و پرورش نکرد!
با چهار سطل زباله جمع کردن، نمی‌توان نماینده‌ای موفق بود/برخی تا دیروز پدرشان یک کپر نداشت اما امروز میلیاردر شدند، از کجا آورده اید؟
حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه:  🔴 اعتماد مردم رامهرمز باید بازگردد/به نفع هیچ کسی کناره گیری نخواهم کرد/ کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!
نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر: انتخاب های قومی طایفه ای سودی برای مردم نداشت/اگر طی ۴۰ گذشته، هر ۴ سال فقط برای ۲۰۰ نفر شغل پایدار ایجاد می کردند امروز رامهرمهز ۲ هزار شغل مستقیم و چندده هزار شغل غیرمستقیم داشت/به نفع کسی کنار نمی کشم
فرشید کلاه کج، مدیرعامل فرودگاه عسلویه: رامهرمز در تمامی حوزه ها ضعیف مانده/ اولویت اصلی شهر، اشتغال است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.