۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » سیاسی » ویژه ها
  • شناسه : 3475
  • 26 سپتامبر 2019 - 11:06

پایگاه خبری یاران۳۱۳ استانی شد

پایگاه خبری یاران۳۱۳ استانی شد مدیرمسئول یاران۳۱۳: موقعیت مکانی پایگاه خبری یاران۳۱۳ از رامهرمز به اهواز منتقل شده و گستره حوزه انتشار آن در سطح کشور است. داود مدرسی یان، مدیرمسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳ گفت: موقعیت مکانی و دفتر اصلی پایگاه خبری یاران۳۱۳ از یک ماه قبل به اهواز منتقل شده و من بعد می […]

پایگاه خبری یاران۳۱۳ استانی شد

مدیرمسئول یاران۳۱۳: موقعیت مکانی پایگاه خبری یاران۳۱۳ از رامهرمز به اهواز منتقل شده و گستره حوزه انتشار آن در سطح کشور است.

داود مدرسی یان، مدیرمسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳ گفت: موقعیت مکانی و دفتر اصلی پایگاه خبری یاران۳۱۳ از یک ماه قبل به اهواز منتقل شده و من بعد می تواند به مسائل استان خوزستان و مسائل کشوری بپردازد.

وی افزود: پایگاه اطلاع رسانی یاران۳۱۳ سال ۹۳ از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات کشور مجوز گرفته و سالها در شهرستان رامهرمز مستقر بود و در حوزه های فرهنگی و سیاسی به تبیین، روشنگری و مطالبه گری پرداخته است.

مدرسی یان علت تغییر موقعیت مکانی و گستره نشر را اینگونه عنوان کرد: علت اصلی و انگیزه اصلی تغییر موقعیت مکانی و استانی کردن یاران۳۱۳، محدودیت ها و مشکلاتی بوده که برخی مسئولین برای این پایگاه خبری بوجود آورده بودند و قانون مطبوعات رعایت نمی شد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم موقعیت مکانی را از رامهرمز به اهواز منتقل کرده و همچنین در سطح مسائل استانی گستره نشر داشته باشیم.

مدیرمسئول یاران۳۱۳ تأکید کرد: البته کارویژه اصلی یاران۳۱۳ هنوز رامهرمز است و دفتر نمایندگی این پایگاه اطلاع رسانی در شهرستان رامهرمز مستقر است و به کار خود ادامه می دهد اما می تواند در تمام شهرستان های دیگر نیز دفتر نمایندگی داشته باشد.

وی در پایان گفت: قدرت و برد رسانه ای و حقوقی یاران۳۱۳ حالا بیشتر از قبل شده و مسئولینی که مدام کارشان شکایت و پرونده سازی برای یاران۳۱۳ بود من بعد باید جهت شکایت و پرونده سازی زحمت کشیده و از مرکز استان اقدام کنند چون طبق قانون مطبوعات، فقط مراکز استان ها صلاحیت بررسی مسائل رسانه ها را خواهند داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.