پیام تبریک احمد حمید به اقبال محمدیان:

راه موفقیتِ منتخبین، استقامت و پایداری بر اصول و ارزشهای مقدس انقلاب اسلامی است/انتخاب شایسته شما را به عنوان نماینده مردم نجیب رامهرمز و رامشیر تبریک عرض می کنم.

احمد حمید

سرویس – یاران۳۱۳؛ احمد حمید، طی پیامی پیروزی آقای اقبال محمدیان را در انتخابات تبریک گفت و راز موفقیت منتخبین ملت را پایداری بر اصول و ارزش ها دانست.

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳، احمد حمید کاندیدای این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه رامهرمز و رامشیر طی پیامی انتخاب اقبال محمدیان را در انتخابات مجلس دهم تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

“ویجزی الذین احسنوا بالحسنی”

مدیریت افتخاری بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر کسانی قرار داده که با عمل خالصانه ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام بر می دارد(امام خامنه ای )

برادر ارجمند:

جناب آقای حاج اقبال محمدیان

سلام علیکم؛

احتراما؛ بدینوسیله انتخاب شایسته و ارزشمند جنابعالی را به سمت نماینده مردم عزتمند و نجیب شهرستانهای رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده،برایتان از ایزد منان توفیق خدمت روز افزون به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی را آرزومندیم.

بدون شک رمز موفقیت منتخبین ملت در پیشگاه مردم و انقلاب،استقامت و پایداری بر اصول و ارزشهای مقدس انقلاب اسلامی و شهیدان والامقام و تحقق آرمانهای آنها است.

امیدوارم با توکل به خداوند منان و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت در همه عرصه های زندگی مشحون از عطر خوش نواز ولایت فقیه باشید و به عنوان نیروی خدمتگزار برای تعالی جمهوری اسلامی ایران گام های مستحکم و مستمری را بردارید و عاقبت بخیری که آرزوی دیرینه همه انبیا و اولیا و صلحای ما بود قرین زندگی پرنورتان باشد.

با تشکر

احمد حمید

۱۷/اسفند/۱۳۹۴

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :