نظرسنجی ها میدانی چه می گویند؟

فینال رقابت مابینِ اقبال و سیدناصر/رقابتِ محمدرضا و شمس الله برای تبدیل فینال دو نفره به مثلث رقابتِ سه نفره

Slide2

سرویس سیاسی- یاران۳۱۳؛ آخرین نظرسنجی های میدانی یاران۳۱۳ از شهرستان های رامهرمز و رامشیر حکایت از رقابت شدید کاندیداهای مطرح دارد.

به گزارش یاران ۳۱۳ برحسب نظرسنجی های صورت گرفته از رامهرمز و رامشیر، بخش های ابوالفارس، سلطان آباد و رودزرد، دهستان ها و روستاها، همه سنین اعم از پیر و جوان، زن و مرد، شمال و جنوب، شرق و غرب شهرستان ها و دیگر روش های آماری چندین دستگاه معتبر نظارتی، رقابت نامزدهای این حوزه به مرحله حساسی رسیده است.

مطابق نظرسنجی های صورت گرفته در این دوره «تا بدین لحظه» رقابت اصلی مابین سیدناصر موسوی نماینده سه دوره رامهرمز و رامشیر و اقبال محمدیان شهردار چند دوره پیش رامهرمز است و کرسی سبزرنگ مجلس به یکی از این دو می رسد. این نظرسنجی ها جایگاه آقای شمس الله بهمئی نماینده فعلی رامهرمز و رامشیر و آقای محمدرضا بهمئی نماینده سه دوره سوم، چهارم و پنجم این حوزه را در جایگاه سوم و چهارم جست و جو می کنند.

به قطع آرای آقایان محمدرضا بهمئی و شمس الله بهمئی با هم همپوشانی داشته و در جبهه مقابل آرای آقایان اقبال محمدیان و هوشنگ کمایی نیز همپوشانی دارند و این همه باعث صعود سیدناصر به مرحله فینال گشته است. پیش بینی این دوره از انتخابات برای تحلیلگران و کارشناسان سخت شده است. ناگفته نماند همین کارشناسان و نظرسنجی ها در دوره های قبل نیز تا ۹۰ درصد انتخابات را درست پیش بینی می کردند.

حال باید ماند که از بین شمس الله و محمدرضا کدام به مثلث رقابت می پیوندند. اخبار پشت پرده خبر از فشار عده ای بر محمدرضا بهمئی می دهند تا به نفع نماینده فعلی کنار رود اما غالب نظرسنجی اوضاع محمدرضا را بهتر از شمس الله نشان می دهند.

حال باید ماند فینال اقبال با سیدناصر به کجا خواهد رسید و آیا فینال رقابت تبدیل به مثلث رقابت می شود؟ تصمیمات اشخاص و کاندیداهای چندهزار رأیی نیز در این آرایش بی تأثیر نخواهد بود و اعلام نظر جریانات اصولگرا واصلاح طلب نیز بر حساسیت این میدان خواهد افزود.

انتهای خبر/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :