پیام تشکر ابراهیم متینیان از مردم و تبریک به اقبال محمدیان منتخب مردم رامهرمز و رامشیر:

درود خداوند بر ملت قدرشناسی که با شور و شوق و نشاط خود حماسه ای دیگر خلق نمودند/این موفقیت را به برادر دینی و ایمانی خودم جناب آقای حاج اقبال محمدیان.

IMG-20160116-WA0016

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را شاکر و سپاسگزارم که مردم فهیم، انقلابی ، ولایی و شهیدپرور شهرستان های رامهرمز و رامشیر در این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با حضور حداکثری و شرکت موثر خود در پای صندوق‌های رای بار دیگر اثبات کرده اند که به آرمانهای ناب و اصیل این نظام و بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی “ره” و نایب برحقش رهبر عظیم الشان امام خامنه ای حفظ الله تعالی همچنان وفادار مانده اند.

درود خداوند بر ملت قدرشناسی که با شور و شوق و نشاط خود حماسه ای دیگر خلق نمودند تا کماکان دشمنان و بدخواهان و مستکبرین این نظام را مایوس نمایند. اینجانب بر خود لازم می دانم این موفقیت را به برادر دینی و ایمانی خودم جناب آقای حاج اقبال محمدیان که فرصت تازه ای یافته اند تا در سنگر خطیر، حساس و مهم نمایندگی مجلس به شهرستان های رامهرمز و رامشیر خدمت نمایند ، صمیمانه تبریک عرض نمایم. امید است ایشان بتوانند از همه ی استعدادها و ظرفیت های لازم در جهت خدمت بی منت از هیچ توان و کوششی فروگذاری نکنند و با عملکرد صحیح خود در همه جوانب در این دوره از نمایندگی مجلس بدون هیچ گونه تبعیضی رضایت خداوند و مردم را آن طور که شایسته و بایسته است به دست آورند.

در پایان بر خود واجب می دانم تا از تمامی حامیان و اعضای ستاد تبلیغاتی خود در شهرستان های رامهرمز و رامشیر که خالصانه، صادقانه و به طور خودجوش در این مسیر پرپیچ و خم و پرهیاهوی تبلیغاتی و با این تعدد و تکثر کاندیدای شرکت کننده و با رای پاک خود اینجانب را همراهی و مورد حمایت قرار داده اند، خاضعانه و صادقانه تشکر و قدردانی نمایم. خداوند به همه شما عزیزان که با شرکت فعال خود در انتخابات مایه ی فخر و مباهات این نظام شده اید اجری عظیم عنایت فرماید.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

ابراهیم متینیان کاندیدای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی رامهرمز و رامشیر

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :