مهندس محمدرضا بهمئی در گفتگو با یاران۳۱۳:

با قاطعیت تا آخر هستم/ با شعار خدمت آمدم

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ مهندس محمدرضا بهمئی نماینده اسبق حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر در گفتگو با یاران۳۱۳ به شایعات اخیر پاسخ داد.

1 2

به گزارش یاران۳۱۳ نماینده اصلاح طلب دوره های سوم و چهارم و پنجم حوزه رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری یاران۳۱۳ نسبت به برخی شایعات اخیر واکنش نشان داد.

مهندس بهمئی در حاشیه مراسم راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن، در پاسخ به شایعه احتمال تغییر حوزه انتخابیه خود از رامهرمز به تهران یا شهرهای اطراف گفت: این ها همه شایعه است و واقعیت ندارد و من با قاطعیت تا آخر هستم. هر کس اختیار دارد که حرف بزند و شرایط را تحلیل کند. اما همه این اصل را در سرلوحه کار خود قرار دهند که ایمان خود را زیر پا نگذارند.

ایشان در پاسخ به سؤال خبرنگار یاران۳۱۳ با تأکید برحضور خویش تا آخر عنوان کرد: شعار من خدمت به مردم است؛ من برای خدمت به مردم آمدم.

گفتنی است برخی از لیدرهای یک نامزد خاص به دنبال حذف آقای مهندس بهمئی از صحنه انتخابات هستند و با راه اندازی شایعات سعی دارند اجماع نیروهای اصلاح طلب بر ایشان را برهم بزنند این درحالی است که جریان مدعی اصلاحات هنوز نامزد خاصی برای رامهرمز و رامشیر معرفی نکرده است.

3

انتهای خبر/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :