به گزارش یاران۳۱۳ :

برپایی نمایشگاه کتاب بهاره با بیش از ۳ هزار عنوان در رامهرمز

 

قبل از ظهر دوشنبه نمایشگاه کتاب بهاره با بیش از ۳ هزار جلد در سالن نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز افتتاح شد.

به گزارش یاران۳۱۳ به نقل از رامهرمز نیوز ، قبل از ظهر دوشنبه ۹۴/۰۱/۳۰  نمایشگاه کتابی با بیش از ۳ هزار عنوان به مدت ۱۵ روز با حضور مردم و بعضی مسئولان شهرستان درسالن نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز افتتاح شد.

سید علی محمد طباطبایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز  در همین زمینه اظهار کرد: این نمایشگاه به‌ مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی و با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در سالن نمایشگاه این اداره برگزار شد.

 سید محمد علی طباطبایی

طباطبایی افزود: نمایشگاه کتاب بهاره در سه بخش بزرگسالان،کودک ، نوجوان و نرم افزار تا ١۵ اردیبهشت ماه پذیرای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز با اشاره به مزیت ها و تفاوت های این نمایشگاه با نمایشگاه های کتاب در ادوار گذشته، سالن مجزای بخش کودک و نوجوان را از نقاط قوت این نمایشگاه دانست.

در ادامه این برنامه مصطفی سمالی فرماندار رامهرمز نیز در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز، از عدم حضور و مشارکت برخی نهادها و ادارات فرهنگی و آموزشی شهرستان، انتقاد نموده و خواستار توجه بیشتر آنان به فعالیت های فرهنگی شد.

در این مراسم مصطفی سمالی فرماندار،سید عبدالحسین حسینی شهردار، رحمت اله کلانتر هرمزی و بهزاد بوری سرحانی از اعضای شورای اسلامی رامهرمز،محمدی رئیس اداره تعاون روستایی، قنواتی رئیس اداره کتابخانه های عمومی و بعضی دیگر از کتابدوستان رامهرمزی حضور داشتند.

 انتهای پیام//

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :