سفر شهردار رامهرمز به اتریش و لهستان!

یاران۳۱۳ گزارش می دهد:

سفر شهردار رامهرمز به اتریش و لهستان! با هزینه شهرداری برای آشنایی با فنون شهرداری!!/ حقوق کارگران شهرداری ۴ ماه عقب افتاده/ آقای شهردار برای آشنایی با امور شهرداری و توسعه شهری به اصفهان یا تهران سفر کنند.

شهردار رامهرمز - حسینی

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ برخی منابع موثق از سفر شهردار رامهرمز به اتریش و لهستان با هزینه شهرداری خبر داده اند.

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳ شهردار رامهرمز طی نامه نگاری از شورای شهر رامهرمز درخواست کرده است با سفر وی به کشورهای اتریش و لهستان جهت آشنایی با امور شهرداری و با پول شهرداری موافقت کنند.

حسینی

شورای شهر رامهرمز نیز در کمال تعجب با تصویب این درخواست پذیرفته اند آقای شهردار با هزینه شهرداری به کشورهای اتریش و لهستان سفر کنند. همچنین مصوبه شورا خبر می دهد رئیس شورای شهر آقای احمد پیروز با هیزینه شخصی خود می تواند جناب شهردار را همراهی کند.

پیروز.jpg 2

این درحالی است که برای آشنایی با امور شهرداری و آموزش علوم توسعه شهری در کشور پهناور ایران نمونه های موفقی از شهرداری ها وجود دارند که شهردار محترم می توانند با سفرهای درون کشور با این مسائل آشنا شوند. همچنین می توانند با فراخوان از جوانان تحصیلکرده و یا متخصصین امور شهری در همین رامهرمز، ایده ها و پیشنهادها و انتقادهای آنان را دریافت کرده و با مشورت با شهردارهای موفق سطح کشور نظیر تهران و اصفهان و شهرهای کوچکتری، طرح ها و برنامه های موفقی را اجرا کنند. به نظر می رسد سودی از سفر شهردار به اتریش و لهستان به رامهرمز نمی رسد!

با وجود ۴ ماه عقب افتادگی حقوق کارگران شهرداری درخواست این سفر جای سؤال دارد و تصویب ابن درخواست از سوی شورا نیز عجیب است. حال باید دید این سفر کنسل می شود یا خیر!

انتهای خبر/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :