۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » سیاسی » ویژه ها
  • شناسه : 2167
  • 26 فوریه 2016 - 18:54

همه ی کاندیداها پیام تبریک برای نماینده منتخب از بین خودشان را آماده کنند/حماسه ای دیگر از مردم شریف رامهرمز و رامشیر/به لحظات پایانی انتخابات نزدیک میشویم/هیچ کس نباید خود را از قبل پیروز بداند/ احساسات هواداران خود را کنترل کرده و با حفظ آرامش کنونی حماسه مردم را کامل کنند

مردم در تمامی لحظات حساس انقلاب با حضور خود برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب ثبت کرده اند. مشاهدات و بازدیدهای میدانی و خبرهای حاصله نشان از خلق حناسه ای دیگر در کل کشور توسط مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی است.

یاران۳۱۳ از همه می خواهد:

همه ی کاندیداها پیام تبریک برای نماینده منتخب از بین خودشان را آماده کنند/حماسه ای دیگر از مردم شریف رامهرمز و رامشیر/به لحظات پایانی انتخابات نزدیک میشویم/هیچ کس نباید خود را از قبل پیروز بداند/ احساسات هواداران خود را کنترل کرده و با حفظ آرامش کنونی حماسه مردم را کامل کنند.

index

مردم در تمامی لحظات حساس انقلاب با حضور خود برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب ثبت کرده اند. مشاهدات و بازدیدهای میدانی و خبرهای حاصله نشان از خلق حناسه ای دیگر در کل کشور توسط مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی است.

به لحظات پایانی این روز سرنوشت ساز نزدیک می شویم.افراد زیادی برای تکمیل این روز تاریخی زحمت کشیده اند.مردم و مسئولین اجرایی و کاندیداها سه ضلع اصلی این حماسه های ماندگارند.تمکین هواداران و کاندیداها به قانون و رای نهایی اعلام شده از سوی مسئولین ذیربط این حماسه را تکمیل میکند.در هر لحظه قانون پذیری و تمکین به قانون جامعه را از درگیر شدن در فتنه ها مصون می دارد.انتخابات ۸۸که می توانست به عنوان یک حماسه در کل دنیا بعنوان یکی از چشمه های مردم سالاری دینی معرفی شود.ولی برخی کاندیدا ها با عدم تمکین به قانون ، از این حماسه فقط خاطره فتنه های پس از آن را در اذهان باقی گذاشتند.و دود هزینه های آن بیشتر در چشم مردم و نظام رفته است.

پس باید از این تجربه در تمامی انتخابات ها درس گرفت واز آن برای جلوگیری از هرگونه فضای فتنه آلود ،استفاده کرد.

به کاندیدا ها توصیه میکنیم این اصل را که هیچ کاندیدی نباید از قبل خود را پیروز انتخابات بداند ، سرلوحه قرار داده و احساسات خود و هواداران را کنترل کرده و از ایجاد فضایی که آرامش مردم و آینده سیاسی خود را تحت الشعاع قرار میدهد بشدت بپرهیزند.پیشنهاد میکنیم متن تبریک به شخص احتمالی پیروز در انتخابات را آماده کرده و احترام و تمکین خود به قانون را به هر نحو ممکن نشان دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.