۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » خوزستان » ویژه ها
  • شناسه : 2888
  • 29 آگوست 2016 - 10:00

نظرسنجی یاران۳۱۳ از نتیجه پرونده مشهور به فساد اقتصادی چند سال قبل شهردار و عضو شورای رامهرمز/ ۵۸ درصد: با وثیقه آزادند/۲۷ درصد:اصلاً کی گفته اختلاس کردند/۱۲ درصد: به ما هیچ ربطی نداره/۴درصد: محکوم شدند

این پایگاه خبری در راستای شفاف سازی اطلاعات و آگاهی بخشی به مردم و رسالت مطالبه گری خویش، اقدام به سلسله نظرسنجی هایی نموده که در شماره ۵ آن به بحث نتیجه پرونده مشهور به فساد اقتصادی شهردار اسبق رامهرمز – ارادی و یکی از اعضای شورای شهر وقت –قدرت اله دهدار- که مدتی را هم در زندان به سر برده است، پرداخته است.

نتیجه نظرسنجی شماره ۵:

نظرسنجی یاران۳۱۳ از نتیجه پرونده مشهور به فساد اقتصادی چند سال قبل شهردار و عضو شورای رامهرمز/ ۵۸ درصد: با وثیقه آزادند/۲۷ درصد:اصلاً کی گفته اختلاس کردند/۱۲ درصد: به ما هیچ ربطی نداره/۴درصد: محکوم شدند

سرویس اقتصادی- یاران۳۱۳؛ ۵۸ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی ۵ پایگاه خبری یاران۳۱۳ گزینه “با وثیقه آزادند” را انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳، این پایگاه خبری در راستای شفاف سازی اطلاعات و آگاهی بخشی به مردم و رسالت مطالبه گری خویش، اقدام به سلسله نظرسنجی هایی نموده که در شماره ۵ آن به بحث نتیجه پرونده مشهور به فساد اقتصادی شهردار اسبق رامهرمز و یکی از اعضای شورای شهر وقت – که مدتی را هم در زندان به سر برده است، پرداخته است.

ناگفته پیداست که هدف اصلی از این نظرسنجی شفاف شدن نتیجه این پرونده برای مردم است که مردم بدانند آیا این پرونده به نتیجه رسیده است یا خیر؟ اینکه دستگاههای مسئول در خصوص این پرونده اطلاع رسانی به عموم مردم نداشته اند یک ضعف جدی است و باید مرتفع شود. مردم ولی نعمت مسئولین بوده و انتظار دارند که آنها را در جریان مسائل و پرونده هایی که به عموم شهرستان مرتبط است، قرار دهند. قطعاً این مسئله یک مسئله خصوصی نبوده و عمومی است و به عموم مردم و بیت المال مربوط می شود.

هرچند قریب به ۶۰ درصد از مخاطبین شرکت کننده در این نظرسنجی گزینه “با وثیقه آزادند” را انتخاب کردند اما یاران۳۱۳ به زودی مخاطبین را از نتایج این پرونده مطلع خواهد کرد هرچند برخی را ناخوش آید.

🔴 #نظرسنجی ۵ #رامهرمز

🔵 به نظر شما پرونده ی با عنوان و مشهور به اتهام #اختلاس و فساد مالی #شهردار_اسبق_رامهرمز و برخی اعضای #شورای_شهر آن زمان ، به کجا رسید؟

👇👇👇👇

—|👇🏼 نتایج نظر سنجی👇🏼|————

محکوم شدند  :    => 4 درصد

با وثیقه آزادند  :    => 58 درصد

اصلاً کی گفته اختلاس کردند :  => 27 درصد

به ما هیچ ربطی نداره :    => 12 درصد

انتهای خبر/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.