۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان
  • شناسه : 3231
  • 02 نوامبر 2018 - 9:43

آیا عمل جراحی چشمان رمیصا بناری امکان‌پذیر است؟

آیا عمل جراحی چشمان رمیصا بناری امکان‌پذیر است؟ به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳، ماجرای اخیر کودک نابینا دل هر انسانی را می‌خراشد که از سوی صدا و سیمای خوزستان گزارشی در این زمینه تهیه و در سطح رسانه‌های کشوری گسترده منتشر شد. ماجرا از این قرار است که دختری کوچک به نام رمیصا بناری، دچار […]

آیا عمل جراحی چشمان رمیصا بناری امکان‌پذیر است؟

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳، ماجرای اخیر کودک نابینا دل هر انسانی را می‌خراشد که از سوی صدا و سیمای خوزستان گزارشی در این زمینه تهیه و در سطح رسانه‌های کشوری گسترده منتشر شد.

ماجرا از این قرار است که دختری کوچک به نام رمیصا بناری، دچار نابینای مطلق است و پدر و مادر وی خیلی تلاش کرده تا با مراجعه به پزشکان مختلف بینایی را به چشمان وی برگردانند.

وقتی این کلیپ از سوی صدا و سیمای مرکز خوزستان منتشر شد هم‌وطنان ایرانی ما از هر کوی و برزنی اقدام به کمک کرده و در طی چند روز مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان جمع آوری شده است.

تا اینجای کار هیچ مورد مشکوکی وجود ندارد تا اینکه تصویری منتشر شده که در این تصویر، کل این مبلغ برای مدت یکسال در حساب بانکی سپرده گذاری شده است که البته ابعاد قضیه روشن نیست.

مورد مشکوک بعدی در این زمینه، کلیپ منتشر شده از دکتر فروردین، مسئول گروه پیوند شبکه مصنوعی علوم پزشکی شیراز است که اعلام می‌کند این مورد به هیچ‌وجه قابل درمان نیست و فراخوان جمع آوری کمک صحیح نبوده است. که در ذیل این کلیپ را می‌توانید مشاهده کنید.

حال با این مسائل پیش آمده هنوز مشخص نیست که این ماجرا به کجا ختم خواهد شد و آیا این کودک درمان می‌شود؟ اگر قابل درمان نبوده، سرنوشت مبلغ کلان جمع‌آوری شده چه می‌شود؟ ظاهراً خانواده این کودک می‌گویند دکتر به ما نوبت داده و نمیدانیم چرا در کلیپ میگوید قابل درمان نیست!

یاران۳۱۳ بدور از هرگونه پیش‌داوری و قضاوت، باتوجه به نشر برخی ابهامات در فضای مجازی له و علیه این خانواده عزیز، از مسئولین مربوطه علی الخصوص مدعی‌العموم درخواست می‌کند با ورود به این مسئله، ابعاد آن را روشن کرده و در هر صورت ماجرا ختم به خیر شود. چنانچه این کودک قابل درمان بوده، تعلل نکرده و به تسریع روند کمک فوری نمایند و چنانچه قابل درمان نیست مشخص شود چرا و با هدایت چه کسی یا کسانی این فراخوان منتشر شده و با احساسات و اعتماد مردم بازی شده است!

پایان گزارش

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.