۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » رامهرمز » سیاسی » ویژه ها
 • شناسه : 2895
 • 31 آگوست 2016 - 18:03

اقدامات و پیگیری های سه ماهه محمدیان تقریباً با ۴ سال نمایندگی بهمئی برابری می کند/تخریب های همین مدت کم هم با آن ۴ سال برابری می کند

نماینده سابق رامهرمز و رامشیر که در طول ۴ سال نمایندگی زحماتی هم داشته و قطعاً پیگیری هایی هم داشته اما در طول ۴ سال نه بین مردم دیده شده و نه به تماس های مردمی یا رسانه ها پاسخگو بوده و نه هم مسئول دفتر ثابت و مناسبی داشته که بتواند کار مردم را راه اندازی کند، حالا برخی فعالیت های خود را شروع کرده است.

یاران۳۱۳ گزارش می دهد:

اقدامات و پیگیری های سه ماهه محمدیان تقریباً با ۴ سال نمایندگی بهمئی برابری می کند/تخریب های همین مدت کم هم با آن ۴ سال برابری می کند

Slide1

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳؛ نماینده سابق رامهرمز و رامشیر  که در طول ۴ سال نمایندگی زحماتی هم داشته و قطعاً پیگیری هایی هم داشته اما در طول ۴ سال نه بین مردم دیده شده و نه به تماس های مردمی یا رسانه ها پاسخگو بوده و نه هم مسئول دفتر ثابت و مناسبی داشته که بتواند کار مردم را راه اندازی کند، حالا برخی فعالیت های خود را شروع کرده است.

ریزش رای ۳۴ هزارنفری به ۱۹ هزار نفر چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت. ضرباتی که در طول ۴ سال گذشته به شهر وارد شد را شاید چندین سال طول بکشد تا بتوان جبران کرد. در طول این ۴ سال رامهرمز به لحاظ آموزش و پرورش و آموزش عالی دانشگاه ها و همچنین عمران و آبادی و زیباسازی شهر و بخش بهداشت و درمان و زیست محیطِ، پیشرفتِ بسیار کم و در برخی حوزه ها حتی پسرفت نیز داشته است. رامشیر که نسبت به رامهرمز در بخش های بیشتری دچار عقب ماندگی است.

امروز اما ۶-۷ ماه از انتخابات اسفندماه می گذرد و قریب سه ماه است که نماینده جدید بر سر کار آمده و در همین مدت کم پیگیری هایی که داشته و مجوزهایی که کسب نموده با تمام آن ۴ سال برابری می کند. نماینده فعلی – اقبال محمدیان- علی رغم اینکه هنوز فرصت پیدا نکرده است تا همه حوزه ها را از حالت انفعال درآورد اما در طول همین ۳ ماه الحق و الانصاف پیگیری های مفیدی برای شهرها و روستاها انجام داده است.

اما دغدغه ما در این نوشتار فعالیت های اخیر نماینده سابق در شهرستان است که شروع شده و جلسات تشکیلاتی شان از حالا تا انتخابات بعد به راه افتاده! تازه حضور این عزیزان در مراسمات فاتحه نیز پررنگ شده است و متأسفانه تخریب نماینده فعلی هم به انحاء مختلف شروع شده! که باید به این عزیزان بگوئیم برادران و خواهران منصفانه عمل کنید و بگذارید حداقل یک تا دو سال از نمایندگی جناب محمدیان بگذرد اگر کاری برای شهر و مردم انجام نداد شک نکنید که ما هم به صف منتقدین می پیوندیم. اما تخریب از حالا تا ۴ سال دیگر هم به شهر ضربه می زند هم به نماینده ضربه میزند و هم مردم را ناراحت می کند. رقابت انتخاباتی و تبلیغاتی هم حدی دارد. نه اینکه از حالا تا ۴ سال دیگر شما خط تخریب را فعال کنید. بعنوان منتقد آقای بهمئی در سال های گذشته به شما عرض می کنیم ما تا ۳ سال و ۳ ماه در قبال آقای بهمئی حرفی نزدیم و سکوت کردیم و کوچکترین نقدی را رسانه ای نکردیم. همه انتقادات ما در ماه های پایانی شروع شد. اما حقیقتاً حجم تخریب های این سه ماه علیه آقای محمدیان شاید با مجموعِ انتقادات به آقای بهمئی در ۴ سال گذشته برابری کند. آیا این عادلانه و منصفانه است که برخی در فضای مجازی هرگونه دروغ و تخریب و تهمتی را روا دارند؟

به نماینده محترم سابق مان عرض می کنیم شما هم اکنون باید در دانشگاه ها فعالیت خود را از سر بگیرید و اگر این تبلیغات که شما به عنوان مشاورِ معاونِ وزیر نفت انتخاب شده اید راست باشد واقعاً نگران کننده و ناراحت کننده است. چرا که شما تخصصی در نفت ندارید بهتر است به دانشگاه و درس و کلاس برگردید. اگر هم می خواهید در انتخابات آینده رامهرمز و رامشیر شرکت کنند صاحب اختیارید اما شروع تبلیغات از هم اکنون واقعاً ناصحیح و نابجاست. بگذارید نماینده فعلی کارش را شروع کند و سعی کنید وی را همراهی کرده و نکات مورد نیاز و تجارب خود را در اختیار ایشان قرار دهید.

یاران۳۱۳ از همه کاندیداهای انتخابات قبل و من جمله نماینده فعلی آقای محمدیان درخواست می کند که سعی کنید همه با هم برای اعتلا و پیشرفت رامهرمز و رامشیر رفیق و همراه و همزبان و همدل باشید. آقای محمدیان سعی کند از تجارب همه نمایندگان قبلی استفاده کرده و آنها نیز سعی کنند تجارب خود را در اختیار نماینده جدید قرار دهند. اگر همه دلسوز این دو شهر هستید این توصیه را قبول کنید. مردم از شما انتظار دارند. هم اکنون دیگر فرصت رقابت نیست فرصت خدمت است در کنار همدیگر.

انتهای گزارش/

نوشته های مشابه

جوابیه مطلب «سردستگی نزاع خیابانی توسط یکی از مدیران فرهنگی رامهرمز!»
رایزنی عجیب ایزدپناه برای استخدام برادرش در شبکه‌ی بهداشت و درمان رامهرمز!
بزرگترین چالش رامهرمز آب شرب است/نماینده حتی وعده‌ی جایزه به قبولی های کنکور را هم‌ محقق نکرد/ نماینده یک هرارتومنی هم کمک آموزش و پرورش نکرد!
با چهار سطل زباله جمع کردن، نمی‌توان نماینده‌ای موفق بود/برخی تا دیروز پدرشان یک کپر نداشت اما امروز میلیاردر شدند، از کجا آورده اید؟
حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه: 🔴 اعتماد مردم رامهرمز باید بازگردد/به نفع هیچ کسی کناره گیری نخواهم کرد/ کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!
نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر: انتخاب های قومی طایفه ای سودی برای مردم نداشت/اگر طی ۴۰ گذشته، هر ۴ سال فقط برای ۲۰۰ نفر شغل پایدار ایجاد می کردند امروز رامهرمهز ۲ هزار شغل مستقیم و چندده هزار شغل غیرمستقیم داشت/به نفع کسی کنار نمی کشم

۶ دیدگاه

 1. جماعت ۳۱۳ کذابین برای نام شما بهتر است.شما افراد متحجر که عین کبک سرتون زیر برف گذاشتین و چیزی را نمی خواهید ببینید.خدا چشمان شما را کور و گوش های شما را کر کرده است که این همه پیشرفت در آموزش و پرورش ، بهداشت و درمان ، دانشگاه را نمی بینید.همان بهتر که نبینید تا از سر ناآگاهی دروغ بنویسید و مردم باور نکنند.مردم حقایق را می دانند.کارهای انجام شده را می بینند.علت افت رای را هم مهندسی انتخابات می دانند.اگر روز اول دکتر بهمنی تایید می شد این هم ریزش آرا پیش نمی آمد.پس لطفا شما ۳۱۳ کذابین بی خودی تفسیر نفرمایید.جسارت و شهامت دارید کامنت را پخش کنید ببینید چقدر لایک می خورد.

  • بنده هم مخالف گزارش فوق هستم. بنظر من فرهنگ تخریب و تهمت در جامعه نهادینه شده که این بسیار پدیده شومی هست. نیازی نیست برای تعریف از کاندید مورد علاقه خود دیگری رو تخریب کرد حداقل ایشان هم اکنون طرفدارانی دارند و خدمات شایانی داشته اند.

 2. ای بابا. ب دریا رفته میداند مصیبتهای طوفان را. استاد ارجمند اخلاق در نگارش رو رعایت وترور شخصیت ها رو کنار بگذارید. ارادتمند شما امیر شیرعلی

 3. با سلام
  حقارت و نگرانی در گفتار یاران ۳۱۳ حاکی از این است که مبادا سیل انتظارات و توقعات مردم از سوی نماینده فعلی برآورده نشود کما اینکه وعده های که ایشان از همان روز اول به برخی از همراهنش داده بود تحقق نیافت و باعث شکافی عمیق در بین آنها شده است اما مگر میشود با سیلی صورت خود را سرخ کرد. زهی خیال باطل
  اگر دانش انتخاباتی و سیاسی داشته باشید می دانید که هر استراتژی تنها در یک دوره کارساز است پس گمان میگنم اگر شما تمرکز خود را بر روی افتتاحیه هایه(خاکریزی یا اسفالت زمین خاکی به طو ۳ متر)نماینده فعلی بگذارید البته که شما از اسم پروژه از آن نام میبرید بیشتر کارساز خواهد بود تا اینکه به مقام و شان افراد سیاسی و مفاخر شهر توهین کنید.
  بنده بر نظارت و پیگیری حاج دکتر اقبال محمدیان به کلی آگاه و واقفم چرا که افتخار همکاری با ایشان را رد مقطعی داشته ام اما شاید اگر تعصب بیش از حد رو از خود دور کنیم(تعصب: یک نقص اخلاقی و جز کمبودهای برخی انسانهاست) میبینیم که این همه غلو و بزرگنمایی در شان و جایگاه ایشان نیست چرا که باعث می شود برخی دچار توهم شوند. لذا از شما درخواست دارم با ذکر دقیق آمار و ارقام به پیشرفت و اتحاد بین مردم شهرستان کمک کنید. پیام شیوا و رسای رهبر در مورد نفاق تقدیم به کسانی که خود را پیرو راه امام می دنند

  **نفاق، یکی از مهم ترین عوامل تهدید کننده صلح، امنیت و حقوق ملت هاست.**

 4. ای بابا مگر همین مهندس بهمنی نبود که بعد از سالها رامهرمز دارای سیتی اسکن -ام ار ای شد این زحمات بی دریغ نماینده قبلی بوده چرا به دروغ می گویید از نظر بهداشت و درمان کم کاری کرده

 5. امیدوارم ۴ سال دیگر هم همین حرفها تکرار نگردد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.