۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » رامهرمز » ویژه ها
 • شناسه : 3063
 • 07 مارس 2017 - 16:34

جرم نیروهای انقلابی این است که به کسی باج نمی دهند/همین نیروهای انقلابی کشور را از دست فتنه گران نجات می دهند/چرا تمام مصاحبه های خود را از طریق رسانه های آشوب طلب نشر داده اید؟/بنگرید چه کسانی از اقدام شما خوشحال شده اند، حامیان آشوبگران فتنه ۸۸ یا انقلابیون و متدینین؟/گمان می کنید مردم راضی هستند؟

نامه دکتر کمال مطوری، رئیس شورای اصولگرایی رامهرمز به دادستان رامهرمز: جرم نیروهای انقلابی این است که به کسی باج نمی دهند/همین نیروهای انقلابی کشور را از دست فتنه گران نجات می دهند/چرا تمام مصاحبه های خود را از طریق رسانه های آشوب طلب نشر داده اید؟/بنگرید چه کسانی از اقدام شما خوشحال شده اند، […]

نامه دکتر کمال مطوری، رئیس شورای اصولگرایی رامهرمز به دادستان رامهرمز:

جرم نیروهای انقلابی این است که به کسی باج نمی دهند/همین نیروهای انقلابی کشور را از دست فتنه گران نجات می دهند/چرا تمام مصاحبه های خود را از طریق رسانه های آشوب طلب نشر داده اید؟/بنگرید چه کسانی از اقدام شما خوشحال شده اند، حامیان آشوبگران فتنه ۸۸ یا انقلابیون و متدینین؟/گمان می کنید مردم راضی هستند؟

photo_2017-03-09_20-14-38

بسم الله الرحمن الرحیم

محمد رسول الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم
برادر عزیز جناب آقای قاسمی نژاد دادستان محترم شهرستان رامهرمز

سلام علیکم
تلاش و زحمت طاقت فرسای نیروهای امنیتی و انتظامی و قضائی شهرستان بر هیچ کس پوشیده نیست و بر فرهیختگان و نخبگان جامعه به عنوان افرادی که جزئیات را دقت می نمایند کاشف و نمایان تر است و اگر ما منکر این تلاش باشیم بی شک دچار نوعی ناسپاسی مخلوق گردیده ایم که خالق را نیز شامل خواهد شد اما حادثه برخورد با تعدادی از به فرمایش حضرتعالی خبرنگارنماها که در مصاحبه با خبرگزاری فارس مورخه ۱۶/۱۲/۹۵ به آن پرداختید دارای ابعاد و ظرایفی است که برای بنده به عنوان یک معلم و مدرس دانشگاه و دانشجوی دکتری که قریب چهار دهه ساکن این شهرستان هستم سئوالاتی ایجاد نمود که انتظار پاسخ به این سئوالات از سوی حضرتعالی به عنوان یک فرهیخته حوزوی و مسئول امنیت شهری امری معقول و شرعی و در جهت تنویر افکار عمومی قدمی مؤثر می باشد .
برادر بزرگوار این افرادی که شما آنها را به عنوان آشوب گر و غوغائی معرفی کردید تعدادی از بچه های سیلی خورده از تمام جناح های سیاسی کشور می باشند که مدتهاست تنها و تنها به عشق حاکمیت تفکر انقلابی که مقام معظم رهبری منادی آن است تلاش می کنند به هیچ جریان خارج از چهارچوب ولایت باج نمی دهند و به نظر می رسد که تنها جرم آنها همین باشد . شما این افراد را معلوم الحال خطاب کردید و چه افتخاری بالاتر از این که آدم معلوم الحال باشد یعنی در درون خود نفاق و دوروئی را نهادینه نکرده باشد و این از محاسن بچه های انقلاب است که شناسنامه دارند و معلوم الحال و سخن خود را شفاف و روشن می گویند اما این انقلاب و نظام در طول سالیان از افراد مجهول الحال ضربه خورده و می خورد که جهت بادها را می شناسند و عَلَم های خود را در مسیر باد نصب می کنند .
برادر عزیز این افراد معلوم الحال همانهائی هستند که در فتنه ۸۸ و اختلاط فتنه و آشوب با هم ؛ بیرق معلوم الحالی خود را بلند کرده و طابق النعل بالنعل پیرو منویات مقام عظمای ولایت قدم برداشتند ، اینان همان جوانانی هستند که در تاخت و تاز رسانه ای مجهول الحالهای مخالف سئوال در مجالس عمومی ، در مورد قوه قضائیه و اموال آن کمر همت به دفاع از آن قوه و شخص رئیس آن بستند ؛ اینان بودند که در بحبوحه انتخابات سال گذشته عقبه رسانه ای تفکر انقلاب را نگهداشتند تا مجهول الحالها سوار بر گُرده این ملت نشوند و …..
حال سئوال می کنم که اینان چه جرمی مرتکب شده اند که عنوان اغواگر و آشوب طلب دریافت کرده اند ؟ به اطراف خود نگاهی بیندازید چه کسانی از این برخورد و تنبیه بیشتر خوشحال هستند ؟ و از آنان بپرسید که چرا خوشحال هستند؟ انعکاس خواست و حرف مردم از وظایف یک رسانه است و آیا انجام این کار در تعریف حضرتعالی جرم است ؟ آیا به نظر شما هم اکنون مردم از وضع امنیتی شهر راضی هستند و با تنبیه این جوانان آشوب طلب دیگر امنیت روانی و فکری هم برای مردم تأمین شده است ؟؟ پیشنهاد می کنم قدمی در شهر بزنید و مستقیم از خود مردم کوچه و بازار سئوال کنید هر چند باز تأکید می کنم منکر اقدامات و تلاشهای شبانه روزی و طاقت فرسای شما و مجموعه های تحت امر حضرتعالی با وجود تمام کمبودها درتأمین امنیت نیستیم .
دادستان عزیز بنده حقیر تمام سخنان ؛ بیانیه ها و مصاحبه ها و اخبار عملکرد حضرتعالی را پیش از این از طریق همین کانال اغواگر آشوب طلب دریافت می کردم اگر اینان چنین موجودات خطرناکی هستند و برای شما معلوم الحال بودند شما به عنوان یک مسئول امنیتی در شهرستان چرا با آنان رابطه داشته و از ظرفیت آنها استفاده نموده اید ؟؟
برادر عزیز در جلسه ای که حضرتعالی با فعالان فضای مجازی به قصد همفکری برگزار کردید همین غوغائیان معلوم الحال در جلسه تحت مدیریت و اشراف شما جزء افراد اصلی بودند که همان سئوال فوق را در ذهن متبادر می کند
حال که این غوغاسالاران آشوب طلب شناسائی و تنبیه شدند دیگر مشکل امنیت شهر حل گردیده و ما می توانیم در امنیت کامل ظاهری و روانی زندگی نمائیم ؟؟؟ یا هنوز هم …….
جناب آقای قاسمی نژاد اگر کسی اعتقادات و مقدسات دینی مردم را به سخره بنشیند و با قلم و بیان کینه توز ÷خود سرمایه های ما از شهدا و امام و اهلبیت را به باد استهزاء بگیرد و در مقایسه نظام شاهنشاهی با نظام اسلامی ، نظام سلطنتی را برتری بخشد و در پشت مجوزها و مصونیتهای قانونی خود پنهان کند آیا سزاوار برخورد قانونی حضرتعالی نیست؟؟ آیا این از حوزه های امنیت فکری و روانی جامعه نیست؟ آیا شما در این زمینه وظیفه ای در قبال اسلام و نظام و شهدا و امام شهدا ندارید ؟.
طبق آیه صدر این نوشته انتظار ما از شما بعنوان برادر این مجموعه جوانان انقلابی چنانچه خطائی هم سر بزند رحمت و رأفت به همراه تذکر بود که تکلیف الهی تمام مؤمنین نسبت به هم است و چنانچه تمکین نشد قاطعانه برخورد شود و همچنین برخورد قاطعانه و قانونی با هر آن قانون شکنی است که خارج از این دایره برادری باشد .
بنده بعنوان فردی که ۳۸ سال در این شهر زندگی کرده و از دوران نوجوانی و جوانی تا کنون در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی حضور دارم و شناخت نسبتا جامع و مانعی از تمام شخصیتهای علمی و فرهنگی شهرستان دارم خدمت شما می گویم در دفاع از کیان و شرف تمام نهادهای مسئول در شهرستان و یا مملکت همین بچه های به قول شما آشوب طلب سینه سپر خواهند کرد و از موجودیت فکری و مادی نظام و انقلاب با جان و مال و آبرو دفاع خواهند کرد چنانچه تا کنون نیز چنین بوده و محک تجربه نیز این را به اثبات رسانده است و همین ها هستند که امروز هم با وجود تمام نامهربانی ها برای تأمین امنیت شهر و کشور خود آماده اند .
و در پایان خودم و شما را به تقوای الهی در گفتار و رفتار توصیه می نمایم که هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود … صحنه پیوسته به جاست … خرم آن صحنه که مردم بسپارند به یاد ….
توفیق بهروزی و موفقیت شما را از درگاه خداوند ناظر و بصیر و دادستان روز قیامت مسألت می نمایم
برادر شما
کمال مطوری
۱۶/۱۲/۹۵

نوشته های مشابه

جوابیه مطلب «سردستگی نزاع خیابانی توسط یکی از مدیران فرهنگی رامهرمز!»
رایزنی عجیب ایزدپناه برای استخدام برادرش در شبکه‌ی بهداشت و درمان رامهرمز!
بزرگترین چالش رامهرمز آب شرب است/نماینده حتی وعده‌ی جایزه به قبولی های کنکور را هم‌ محقق نکرد/ نماینده یک هرارتومنی هم کمک آموزش و پرورش نکرد!
با چهار سطل زباله جمع کردن، نمی‌توان نماینده‌ای موفق بود/برخی تا دیروز پدرشان یک کپر نداشت اما امروز میلیاردر شدند، از کجا آورده اید؟
حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه: 🔴 اعتماد مردم رامهرمز باید بازگردد/به نفع هیچ کسی کناره گیری نخواهم کرد/ کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!
نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر: انتخاب های قومی طایفه ای سودی برای مردم نداشت/اگر طی ۴۰ گذشته، هر ۴ سال فقط برای ۲۰۰ نفر شغل پایدار ایجاد می کردند امروز رامهرمهز ۲ هزار شغل مستقیم و چندده هزار شغل غیرمستقیم داشت/به نفع کسی کنار نمی کشم

۸ دیدگاه

 1. این چه نامه ایه هم توهین توشه هم تهدید توشه هم اتهام زدن به دادستان توشه….. کلا اینجور اخلاق از اصول اولیه اصولگراییه

 2. سلام
  احسنت به این نامه و نویسنده نامه. به نظر من کار دادستان خیلی اشتباه بود

  یه جور کار بچه گانه ای بود

 3. بچه های انقلابی نباید تضعیف می شدن
  شما نگاه کنید ببینید چه کسانی بیشتر صحبت های دادستان رو پخش کردن؟
  همه رسانه های ضدانقلاب و اصلاح طلب پخش کردن

 4. سلام به نظر من کار دادستان بجا بود

  شما افراطی های اصولگرا باید باهاتون برخورد بشه
  البته تا حالا کسی نتونسته برخورد کنه. همین الان که دادستان این کار رو کرده تو استان و کشور آبروش رو بردید. این نشون میده که شما از یه جای معدود تغذیه میشید. روحانی درست میگفت. شما هر کاری دوست دارید میکنید و کسی هم نیست جلوتون رو بگیره

 5. جهان بهوندی

  باسلام خدمت دادستان محترم
  جناب دادستان
  شما باید بدانید اگر اتفاقی برای نظام و دستگاههای نظام بیافتد و صندلی امثال شما به خطر بیافتد همین نیروهای انقلابی اند که از شما و نظام دفاع می کنند. شما جوانید و به نظر من باید پخته تر عمل کنید. نیروهای حزب اللهی حامی نظام و دستگاههای نظام هستند. شما تازه اومدید توی این شهر. باید مشکلات این شهر رو برطرف کنید تنها قشری که هم خالصانه به مسئولین میتونند کمک کنند همین بچه های مساجد هستن. به نظر من اشتباه کردید. و البته ما از جناب مدرسیان تشکر می کنیم که محکم علیه برخی مسئولین ایستادگی می کنند. نامه آقای مطوری هم بسیار بجا و بحق بود. یاعلی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.