۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » رامهرمز » سیاست خارجی » ویژه ها
  • شناسه : 3123
  • 22 ژوئن 2017 - 14:45

بیانیه مجموعه یاران انقلاب اسلامی رامهرمز به حمایت از روز جهانی قدس

در جهانی که عدالت را قدرتمندان و زراندوزان تعریف و تقسیم می کنند، غربت و مظلومیت این مردم، مطلق مظلومیت است و سخت باورناکردنی است؛ مردمانی هم نام ما؛ پدرانی خون گرم و خسته و دلشکسته؛ مادرانی غمِ کودک و جوان خود به چشم دیده و مهربان و باوفا؛ کودکانی شیرین و امیدوار با چشمانی پر از اشک؛

بیانیه مجموعه یاران انقلاب اسلامی رامهرمز به حمایت از روز جهانی قدس

photo_2017-06-22_19-07-41

بسم الله القاسم الجبارین

” و نُریدُ انْ نَمُنَّ عَلی الذینَ أسْتُضْعِفوا فی الارضِ وَ نَجُعَلَهُمْ اَئمۀً و نَجْعَلَهُمُ الوارثین ” «قصص-۵»

 

  1. برادران و خواهران مسلمان؛ در جهانی که عدالت را قدرتمندان و زراندوزان تعریف و تقسیم می کنند، غربت و مظلومیت این مردم، مطلق مظلومیت است و سخت باورناکردنی است؛ مردمانی هم نام ما؛ پدرانی خون گرم و خسته و دلشکسته؛ مادرانی غمِ کودک و جوان خود به چشم دیده و مهربان و باوفا؛ کودکانی شیرین و امیدوار با چشمانی پر از اشک؛ قلب هایی پرخون؛ نبض هایی پر تپش و گلوگاههایی زیر تیغ؛ در این سرزمین که روزی جایگاه انبیاء و اولیاء خدا از موسی(علیه السلام) تا داودنبی و سلیمان(علیهم السلام) و معراج گاه رسول مکرم اسلام(ص) بوده است، همه و همه در کف شقی ترین اشقیاء تاریخ گرفتار آمده اند و سازمان های حقوق بشر آمریکا و امنیت ملی اسرائیل دم بر نمی آورند و شیوخ بشکه ای خلیج نشین نیز همپیمان دشمن دیرینه ی اسلام گشته اند و همچنین امت اسلامی به دلیل وجود تکفیری ها و تروریست ها چند پاره گشته و سایه تفرقه، وحدت مسلمین را دست نیافتنی کرده است. مگر نه اینکه همه ی مسلمین جهان می بایست دست در دست هم و با چنگ زدن به ریسمان الهی، خواب را بر چشمان دشمنان دین حرام نمایند؟ مگر روح خدا نفرمود:”اگر هر مسلمانی یک سطل آب بریزد اسرائیل را آب خواهد برد”؟
  2. خطاب ما به مسئولین نظام و دولت محترم جمهوری اسلامی این است که به فرموده ی رهبر حکیم انقلاب، “امروز قضیه فلسطین اول مسئله ی جهان اسلام است” پس بر شما فرض است که تمامی برنامه ریزی ها و عملکرد ها در سیاست خارجه را متناسب با محور مقاومت در برابر مستکبرین پی ریزی و اجرا نمایند. مبادا حنجره های بی تقوا و خسته و ترسو و عافیت طلب بتوانند در این زمینه مؤثر واقع شوند؛ مسئولین کشوری می بایست جهت تقویت محور مقاومت از هرگونه کمک به فلسطین دریغ نکنند.
  3. دولت جمهوری اسلامی به دستور رهبر معظم انقلاب موظف است توافقنامه ۲۰۳۰ که یکی از بخش های آن حذف آیات جهاد و شهادت و داستان های شهید و شهادت است و در بخشی دیگر این سندننگین حذف دروس و فرهنگ حمایت از مقاومت و فلسطین نیز در بلند مدت در نظرگفته شده، را هرچه سریع تر علناً و رسماً لغو نماید. هرچند شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمنی اجرای آن را متوقف کرده اما دستور و فرمان ولی فقیه بیش از این نباید بر زمین بماند.
  4. ما مردم رامهرمز از عملیات مقتدرانه لیله القدر که طی آن مواضع داعش و تروریست های مورد حمایت آمریکا و صهیونیسم و عربستان با موشک های سپاه قهرمان منهدم شده اند حمایت و کمال تقدیر و تشکر را داریم و ان شاءالله تعالی نعمت امنیت بر کشور ما بیش از پیش نازل شود.
  5. برادران و خواهران فلسطینی؛ ” قُلْ إِنَّمَا أَعِظُکُم بِوَاحِدَهٍ أَن تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَى وَفُرَادَى” “سبا ۴۶″. قیام کنید برای خدا یک نفر یک نفر و دو نفر دو نفر. وضعیت امروز فلسطین نتیجه ۶۰ سال مذاکره عافیت طلبان است. تنها رمز پیروزی، مقاومت است. مبادا فریب الفاظی همانند”مذاکره” را بخورید بلکه مقاومت کنید که همانا خداوند یار و یاور شماست تنها با مقاومت شما بوده که قضیه ی فلسطین امروز به مسئله ای جهانی تبدیل شده است.

” فلسطین قطعاً پیروز است”.

مجموعه یـاران انـقلاب اسـلامی

شهرستان رامهرمز

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.