پویش مردمی “نماینده شهرما رامهرمز شهید علیرضا چراغزاده دزفولی”

Untitled

در ایام تیرماه خاصاً ۷ تیر سالروز شهادت شهید علیرضا چراغزاده دزفولی نماینده شهید شهرستان های رامهرمز، هفتگل و رامشیر در کنار شهید دکتر بهشتی مظلوم و اعضای حزب جمهوری اسلامی در ۷ تیر ۶۰ پویش مردمی “نماینده شهرما رامهرمز شهید علیرضا چراغزاده دزفولی” راه اندازی شد.

این حرکت دسته جمعی در سطح شهرستان رامهرمز در راستای معرفی نماینده شهید شهرستان و معرفی نماینده طراز انقلاب و همچنین معرفی شهید بعنوان الگوی عملی برای مسئولین شهرستان خاصاً نماینده محترم شهرستان صورت گرفته است. بدین ترتیب مردم شریف شهید پرورِ سه شهرستان رامهرمز، هفتگل و رامشیر با هر شکلی ابراز ارادت خود به این شهید عزیز را اعلام می دارند.

پایگاه اطلاع رسانی یاران ۳۱۳ آمادگی انعکاس ارادت مردم شریف رامهرمز به شهید علیرضا چراغزاده را اعلام می نماید.

شایسته است همه ی اقشار رامهرمز، پیر و جوان و کودک، زن و مرد، کارمند و معلم و استاد و پزشک و پرستار و بازاری، دانشجو و طلبه و دانش آموز، دختر و پسر، زن و مرد، در این پویش(حرکت دسته جمعی) شرکت نمایند و با تغییر عکس پشت زمینه ی گوشی همراه، عکس پروفایل شبکه های اجتماعی نظیرِ واتساپ، وایبر، تانگو، اینستاگرام و … و با تغییر عنوان این شبکه ها به “نماینده شهر ماه شهید علیرضا چراغزاده”، ارادت خویش را به ساحت مقدس این شهید اعلام بداریم.

با تشکر

مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی یاران ۳۱۳

این خبر را به اشتراک بگذارید :